Služby

Denní líčení- přirozené a jemné líčení, které je určeno na běžné nošení. Správný denní make-up potlačuje nedostatky a zvýrazňuje klady - výsledkem líčení je pleť, která vypadá zdravě.

Večerní líčení - výraznější make-up vhodný na společnou příležitost jako je maturitní ples nebo firemní večírek. Použití kvalitní dekorativní kosmetiky a nalepovacích řas podle přání klientky.

Svatební líčení – krásný a zároveň přirozený make-up, který vydrží celý náročný svatební den. Působí přirozeně mezi hosty, kteří nehledají stopy líčidel, a zároveň je dostatečně výrazný na fotografii a kameru.

Foto make-up - jedná se o specifický make-up dle přání klienta, nejčastěji u fototestů, beauty a fashion focení. Kvalitní make-up ušetří fotografovi několik hodin následné postprodukce.  Délka líčení se odvíjí od složitosti.

Hair styling - úprava vlasů na focení, svatební nebo plesový účes.

Proměna – Změny image se nemusíte bát. Ráda Vám poradím, jaký styl podtrhne Vaši osobnost. Někdy stačí opravdu málo, úprava vlasů nebo změna líčení, které zvýrazní Vaše přednosti a z Vás se stane rázem nový člověk. Pokud budete mít zájem s fotografkou Vám vytvoříme a nafotíme Vaši proměnu včetně líčení, úpravy vlasů a stylingu.

Styling – spolupracuji s butiky a návrháři, díky tomu jsem schopna zařídit různé oblečení, boty, šperky a ostatní doplňky na focení, přehlídky a další.

Konzultace / školení - Zajistím Vám individuální nebo skupinové školení, kde zjistíte, jak se správně nalíčit, jaké líčení je k Vám nejvhodnější a další různé triky, které Vám ušetří mnoho času.